Akademia KAM

Key Account Management to niezastąpione narzędzie współpracy z kluczowymi Klientami. Jakim wyzwaniom musi sprostać dziś Key Account Manager?

Key Account Manager to zarazem specjalista w zakresie zarządzania jak i sprzedaży.

Akademia KAM

 

Akademia Szefa Sprzedaży

Akademia Szefa Sprzedaży, to od wielu lat miejsce spotkań i wymiany doświadczeń Kadry Managerskiej, pod okiem wytrawnego doradcy oraz trenera Günthera Mach, z życzliwością i humorem, szkolącego Management w Polsce od 1993 roku.

Akademia Szefa Sprzedaży

 

Akademia Managera Logistyki

Istotą logistyki jest przepływ – informacji, towarów, półproduktów, surowców, materiałów, narzędzi, maszyn. Gdyby porównać funkcjonowanie przedsiębiorstwa do pracy ludzkiego organizmu, logistyka byłaby krwiobiegiem, skomplikowanym systemem zapewniającym spójność innych procesów. .

Akademia Praktyków Zarządzania

 

Akademia Managera Produkcji

Zarządzanie procesami produkcyjnymi to zestaw informacji i kompetencji, które posiadać powinien każdy manager działający na tym polu. Nowoczesne podejście do produkcji obejmuje zarówno działania systemowe (na poziomie funkcjonowania całego przedsiębiorstwa), jak i ciągłe skupianie się na poszczególnych etapach procesu. 

Akademia HR Biznes Partner

Wyślij zapytanieWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne, żeby móc wpisać Państwa zgłoszenie do naszego systemu. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak bez wyrażenia zgody nie będziemy mogli wysyłać do Państwa informacji o nowościach i aktualnych promocjach. Informujemy również, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane.

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji o charakterze handlowym i marketingowym zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne


Warunki udziału w szkoleniu

W celu zgłoszenia się na szkolenie prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszenia i odesłania go do nas.
Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia otrzymają Państwo pisemne zaproszenie wraz z dokładnym miejscem szkolenia oraz ze szczegółowym planem zajęć.

> Informacje na temat warunków udziału w szkoleniu