Firma szkoleniowa

Firma szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała w 1996 roku jako śmiała i innowacyjna propozycja na rynku consultingowym. Założyli ją Małgorzata Mach i Günther Mach, którzy są w zarządzie przedsiębiorstwa do dziś. Firmę współtworzy liczna grupa wybitnych specjalistów z dziedzin takich jak: prowadzenie negocjacji, techniki sprzedaży, organizacja pracy, obsługa klienta, zarządzanie zespołami, pozyskiwanie klientów, efektywna rekrutacja czy sztuka komunikacji i autoprezentacji.

Szkolenia biznesowe prowadzimy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Efektywniejszego prowadzenia biznesu i innych naszych specjalności uczyliśmy między innymi w Niemczech, Grecji, Tunezji czy Tajlandii. Wiedza nie zna granic. Nie powinni się więc nimi przejmować ci, którzy tę wiedzę chcą przekazywać innym.

Na zagadnienie samodoskonalenia patrzymy jednak znacznie szerzej. Nie chodzi nam jedynie o nauczanie naszych klientów tego, jak skuteczniej negocjować czy jak zwiększyć swoją wydajność. W Mach & Partner Consulting wierzymy, że prawdziwy rozwój to taki, który dotyczy niemal każdej sfery życia, a nie tylko tej związanej z karierą. Dlatego najważniejszy jest dla nas pojedynczy człowiek – z jego indywidualnymi potrzebami, z jego własną paletą emocji, z pytaniami nurtującymi właśnie jego. Wierzymy, że takie podejście – będące wypadkową szczerości, profesjonalizmu i poczucia misji – wyróżnia nas spośród innych firm szkoleniowych.

Co sprawia, że nasze szkolenia biznesowe i kursy są tak wartościowe i, co za tym idzie, skuteczne? Znajomość biznesu, którą zdobyliśmy przez lata pracy, łączymy z pragnieniem poszukiwania w życiu czegoś więcej, tego delikatnego elementu, którego akurat my nie boimy się nazwać po imieniu – szczęścia. W ten sposób biznesowa wiedza tworzy symbiozę z życiową mądrością, co prowadzi do uzyskania pełni – nagrody tylko dla tych, którzy nie boją się szukać nowych rozwiązań. My się nie boimy. I pragniemy dzielić się tą odwagą z innymi. Dowiedzcie się o nas więcej, poznajcie szczegóły wybranych szkoleń. Wiemy, że mamy odpowiedzi na pytania, których może jeszcze nawet nie zadaliście. Pozwólcie nam dać się zaskoczyć. Razem twórzmy biznes pełen szacunku i radości. A przy okazji świat okaże się lepszym miejscem.

Kiedy zdecydujecie się na współpracę z firmą szkoleniową Mach & Partner Consulting, nie macie więc do czynienia z działaniem sztampowym czy schematycznym. Nasze szkolenia biznesowe pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pewności siebie, dają narzędzia do dalszego rozwoju. Wielki biznes to liczby, algorytmy i konkretne wyzwania dnia codziennego – to prawda. Ale prawdą jest też to, że tym twardym konkretom będą potrafili stawić czoła tylko ci, którzy zrozumieją ze świata dużo więcej, którzy nauczą się sztuki komunikacji na najwyższym poziomie, którzy pojmą zasady rządzące ludzkimi emocjami.

My tę złożoną naturę świata rozumiemy. Wiemy, że nowoczesna i skuteczna firma szkoleniowa musi zdawać sobie sprawę z tego, że oprócz liczb, statystyk i zysków liczą się satysfakcja, spełnienie i poczucie celu. Spotkajmy się i porozmawiajmy – to najlepszy sposób na wprowadzenie potrzebnych zmian.

Więcej


Akademie Mach & Partner Consulting

Akademia Szefa Sprzedaży

Akademia Szefa Sprzedaży, to od wielu lat miejsce spotkań i wymiany doświadczeń Kadry Managerskiej, pod okiem wytrawnego doradcy oraz trenera Günthera Mach, z życzliwością i humorem, szkolącego Management w Polsce od 1993 roku.

Akademia ma już swoją historię, jako "zakątek na odetchnięcie" od codzienności, zdystansowanie się do własnych problemów i spojrzenie na nie, przez świeży pryzmat.

>>czytaj więcej...

 

Akademia Key Account Managera

Key Account Management to niezastąpione narzędzie współpracy z kluczowymi Klientami. Jakim wyzwaniom musi sprostać dziś Key Account Manager?

Key Account Manager to zarazem specjalista w zakresie zarządzania jak i sprzedaży. Zna i potrafi profesjonalnie zastosować odpowiednie instrumenty wspierające jego działania, takie jak analiza, planowanie, właściwa realizacja, koordynacja i kontrola.

>>czytaj więcej...

 

Zarządzanie to ciągłe podejmowanie decyzji, szybkość działania, motywowanie siebie i innych, planowanie, stawianie celów i dziesiątki innych zadań, stanowiących codzienność każdego managera, a to wszystko w ciągle zmieniającym się środowisku, warunkach współpracy i działań rynkowych.

>>czytaj więcej...

 

 Zapraszam! Günther Mach

 Kalendarz Szkoleń Otwartych

 

Zapisz się na newsletter

Zostań subskrybentem naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać informacje na różne tematy.

Aby zarejestrować się, należy wypełnić poniższe pola (wszystkie pola są wymagane):


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne, żeby móc wpisać Państwa zgłoszenie do naszego systemu. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak bez wyrażenia zgody nie będziemy mogli wysyłać do Państwa informacji o nowościach i aktualnych promocjach. Informujemy również, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane.

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji o charakterze handlowym i marketingowym zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne


Będziemy wysyłać do Ciebie nie więcej niż 2 newslettery tygodniowo. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z naszych wiadomości, możesz to zrobić w każdej chwili.