Szkolenia biznesowe 

Szkolenia dotyczące konkretnych aspektów praktyki biznesowej – dzięki nim zdobędziesz kompleksową wiedzę dotyczącą modelowego współczesnego przedsiębiorstwa. Sztuka motywacji, tajemnice prezentacji i wystąpień publicznych, zaawansowane techniki negocjacyjne czy tajniki matematyki handlowej – poznaj te i inne elementy, które złożą się na sukces Twojej firmy. I dodatkowo – tchnij w swój zespół nowego ducha, czyli poznaj nasze nowatorskie podejście do zarządzania.

Szkolenia z ochrony danych osobowych 

Ochrona danych osobowych to skomplikowane, a zarazem niezwykle ważne zagadnienie. Odpowiedzialny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na niedostateczną wiedzę w tym zakresie. Dzięki naszym szkoleniom poczujesz się swobodnie w świecie nowych przepisów i będziesz przygotowany na każdą okoliczność.


Outsourcing Inspektora Ochrony Danych 

Proponujemy Państwu usługę przejęcia pełnienia obowiązków Inspektora Ochrony Danych (IOD). Outsourcing jest alternatywą do zatrudnienia specjalisty dedykowanego do pełnienia funkcji IOD wewnątrz organizacji. Pozwala zaoszczędzić koszty z tym związane, skorzystać z doświadczenia dostawcy w połączeniu z elastycznością oraz indywidualnym podejściem.

Proponowana przez nas usługa stanowi skuteczne narzędzie, dzięki któremu otrzymają Państwo do dyspozycji szeroką paletę możliwości wsparcia procesów ochrony danych osobowych.

 

Audyty RODO, Przygotowanie i wdrożenie dokumentacji, Szacowanie ryzyka

Proponujemy Państwu:

  • Przeprowadzenie audytu w celu zweryfikowania prowadzonych procesów przetwarzania danych osobowych pod kątem ich zgodności z przepisami RODO oraz opracowanie raportu z audytu.
  • Opracowanie i wdrożenie niezbędnej dokumentacji dla prawidłowego wypełniania obowiązków nałożonych na Administratora danych aktualnie obowiązującymi przepisami.
  • Opracowanie metodologii szacowania ryzyka opartej na metodologii szacowania i zarządzania ryzykiem oraz przygotowanie procedury analizy i szacowania ryzyka