Szkolenia biznesowe 

Szkolenia dotyczące konkretnych aspektów praktyki biznesowej – dzięki nim zdobędziesz kompleksową wiedzę dotyczącą modelowego współczesnego przedsiębiorstwa. Sztuka motywacji, tajemnice prezentacji i wystąpień publicznych, zaawansowane techniki negocjacyjne czy tajniki matematyki handlowej – poznaj te i inne elementy, które złożą się na sukces Twojej firmy. I dodatkowo – tchnij w swój zespół nowego ducha, czyli poznaj nasze nowatorskie podejście do zarządzania.

Szkolenia z ochrony danych osobowych 

Ochrona danych osobowych to skomplikowane, a zarazem niezwykle ważne zagadnienie. Odpowiedzialny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na niedostateczną wiedzę w tym zakresie. Dzięki naszym szkoleniom poczujesz się swobodnie w świecie nowych przepisów i będziesz przygotowany na każdą okoliczność.


 Szkolenia z Prawa Handlowego, podatków, VAT i zamówień publicznych

Poznaj sekrety tworzenia umów handlowych – dzięki naszym szkoleniom nauczysz się omijać pułapki, które nierzadko można znaleźć dokumentach czekających na Twój podpis. Ponadto przygotuj się na nadchodzące zmiany w obszarze podatku VAT – dowiedz się wszystkiego o mechanizmie podzielonej płatności. Zapoznaj się również ze szczegółowymi zasadami działania systemu zamówień publicznych – nie daj się zaskoczyć najnowszym regulacjom.

Szkolenia z Prawa Pracy, Prawa Cywilnego       

 

Poznaj tajniki najnowszego prawa pracy. Zrozum dogłębnie istotę umowy zlecenia. Dowiedz się wszystkiego na temat zatrudniania cudzoziemców. Nie przegap żadnego niuansu z przepisów dotyczących czasu pracy. Słowem – wszystko to, co wpływa na biznes w 2018 roku, wytłumaczone w przejrzysty i atrakcyjny sposób. Najświeższa wiedza, najlepsze rozwiązania.