Po co jesteśmy?

Firma Mach & Partner Consulting

 • Dobre relacje w firmie i z klientami

  Niezależnie od wykonywanego zadania, jesteśmy w ciągłym procesie wymagającym od nas zawierania międzyludzkich, biznesowych relacji. Nie zawsze łatwo jest je podtrzymywać, a jeszcze trudniej jest nimi kierować, aby praca była efektywniejsza i przyjemniejsza dla każdej ze stron. Nasi trenerzy i doradcy biznesowi inspirują, pokazują i uczą, jak pielęgnować więzi między pracownikami w zespołach oraz klientami.

 • Szacunek jako nadrzędna zasada

  Firmy szkoleniowe oferują szereg kursów, których celem jest zwiększenie produktywności pracowników, a także zbudowanie relacji między nimi. Mach & Partner Consulting wyróżnia się spośród konkurencji tym, że za nadrzędny cel postawiliśmy rozwój człowieka, poszanowanie jego godności oraz wzajemny szacunek. To te wartości sprawiają, że czujemy się docenieni, co w konsekwencji przekłada się na lepszą jakość pracy, uruchamianie kreatywności i odważne działanie. Praca w takiej organizacji może stać się przyjemnością – a przebywanie w zgranym zespole jest dodatkowym napędem do rozwijania własnych możliwości.

 • Najważniejszy jest człowiek

  Wiele firm za najważniejszą kwestię uznaje finanse i wynik ekonomiczny. Przedsiębiorcy nastawiają się na jak największy zysk, pomijając potrzeby swoich pracowników. Mach & Partner Consulting jako firma szkoleniowa zachęca i inspiruje do myślenia w nowym paradygmacie, opartym na etycznych działaniach i największej wartości, którą jest człowiek. Przede wszystkim kierujemy to przesłanie do właścicieli firm i managerów, każda decyzja powinna być podejmowana z myślą o człowieku i nieistotne jest w jakim miejscu hierarchii się znajduje. Wtedy wszyscy pracownicy czują się docenieni, a relacje w firmie zacieśniają się i prowadzą do stworzenia zmotywowanego i twórczego, chcącego ze sobą współpracować zespołu. Zespołu, któremu przyświeca jeden cel, tworzenie dobra dla innych i dla siebie.

 • Nasza oferta

  Przede wszystkim nie ograniczamy się wyłącznie do rynku polskiego. Przeprowadzamy szkolenia także zagranicą, chcąc, aby idea wspólnego dobra, którą wyznajemy, mogła się jak najdalej rozprzestrzeniać. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia sprzedażowe, managerskie i szkolenia dla KAM, Akademię Managera, Akademię Szefa Sprzedaży i Akademię Key Account Managera przygotowującą do podejmowania współpracy z kluczowymi klientami. Jeśli interesują Cię firmy szkoleniowe Mach & Partner Consulting jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Będzie to dla nas wielka radość razem z Tobą współtworzyć lepszy i wartościowy świat biznesu, oparty na odpowiedzialnych ludziach, zarówno managerach jak i współpracownikach.

  Po co jesteśmy?