Firma Szkoleniowa

Firma szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała w 1996 roku jako śmiała i innowacyjna propozycja na rynku consultingowym. Założyli ją Małgorzata Mach i Günther Mach, którzy są w zarządzie przedsiębiorstwa do dziś. Firmę współtworzy liczna grupa wybitnych specjalistów z dziedzin takich jak: prowadzenie negocjacji, techniki sprzedaży, organizacja pracy, obsługa klienta, zarządzanie zespołami, pozyskiwanie klientów, efektywna rekrutacja czy sztuka komunikacji i autoprezentacji.

Nasze wartości

 

Nasze wartości

Jesteśmy głęboko przekonani, że większość ludzi nosi w sobie duży potencjał do czynienia dobra. Jednym z ważniejszych zadań dla każdego z nas jest przełamywanie własnych ograniczeń na drodze świadomego tworzenia szeroko rozumianego dobra. 

Nasze wartości

 

Kalendarz Szkoleń Otwartych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z terminami szkoleń otwartych na rok 2019

Kalendarz szkoleń otwartych

 

 Nasz zespół

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością doradzą Państwu w kwestiach planowanych i poszukiwanych przez Państwa szkoleń zarówno wewnętrznych jak i otwartych oraz zaproponują najlepsze merytorycznie i ekonomicznie rozwiązania.

Nasz zespół

 

Po co jesteśmy?

Prowadzenie firmy czy zajmowanie stanowiska managerskiego to odpowiedzialna funkcja, która po pierwsze, wymaga konkretnych predyspozycji, a po drugie - właściwego przygotowania. Firma szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw, które chcą przygotować i rozwijać swoich pracowników, zwiększając ich kompetencje tak, aby mogli wypełniać powierzone im zadania wykorzystując posiadany potencjał.

Praca

Historia i doświadczenie

Mach & Partner Consulting to firma szkoleniowo – doradcza, działająca na polskim rynku od 1996 roku, założona przez Günthera Mach i Małgorzatę Mach. 

Pracujemy dla małych, średnich, dużych, lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracujemy na rynku polskim i za granicami kraju. Prowadziliśmy dla naszych Klientów szkolenia w Polsce, Niemczech, Austrii, Słowacji, Włoszech, Grecji, Tunezji, Maroko, Tajlandii i na Dominikanie.

Historia i doświadczenie

Zapisz się na newsletter

Zostań subskrybentem naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać informacje na różne tematy.

Aby zarejestrować się, należy wypełnić poniższe pola (wszystkie pola są wymagane):


 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne, żeby móc wpisać Państwa zgłoszenie do naszego systemu. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak bez wyrażenia zgody nie będziemy mogli wysyłać do Państwa informacji o nowościach i aktualnych promocjach. Informujemy również, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane.

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji o charakterze handlowym i marketingowym zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne


Będziemy wysyłać do Ciebie nie więcej niż 2 newslettery tygodniowo. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z naszych wiadomości, możesz to zrobić w każdej chwili.