Nasze wartości

Jesteśmy głęboko przekonani, że większość ludzi nosi w sobie duży potencjał do czynienia dobra. Jednym z ważniejszych zadań dla każdego z nas jest przełamywanie własnych ograniczeń na drodze świadomego tworzenia szeroko rozumianego dobra. 

Nasze wartości

 

 Nasz zespół

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością doradzą Państwu w kwestiach planowanych i poszukiwanych przez Państwa szkoleń zarówno wewnętrznych jak i otwartych oraz zaproponują najlepsze merytorycznie i ekonomicznie rozwiązania.

Nasz zespół

Historia i doświadczenie

Mach & Partner Consulting to firma szkoleniowo – doradcza, działająca na polskim rynku od 1996 roku, założona przez Günthera Mach i Małgorzatę Mach. 

Pracujemy dla małych, średnich, dużych, lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracujemy na rynku polskim i za granicami kraju. Prowadziliśmy dla naszych Klientów szkolenia w Polsce, Niemczech, Austrii, Słowacji, Włoszech, Grecji, Tunezji, Maroko, Tajlandii i na Dominikanie.

Historia i doświadczenie

Po co jesteśmy?

Prowadzenie firmy czy zajmowanie stanowiska managerskiego to odpowiedzialna funkcja, która po pierwsze, wymaga konkretnych predyspozycji, a po drugie - właściwego przygotowania. Firma szkoleniowa Mach & Partner Consulting powstała z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw, które chcą przygotować i rozwijać swoich pracowników, zwiększając ich kompetencje tak, aby mogli wypełniać powierzone im zadania wykorzystując posiadany potencjał.

Praca