Opinie o naszych szkoleniach

 
 • „Przygotowując szkolenia firma Mach & Partner Consulting przeprowadza szczegółowy wywiad z kierownictwem firmy a następnie starannie dobiera tematykę, formułę i sposób prowadzenia zajęć, czyniąc je jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem dla Uczestników.”
  Szkolenia wewnętrzne Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.
 • „Uczestnicy szkoleń bardzo wysoko ocenili program szkoleń, umiejętności prowadzących w zakresie przekazywania wiedzy oraz przydatności nabywanych umiejętności”
  Szkolenia wewnętrzne Politan Sp.j.
 • „Szkolenia prowadzone przez trenerów Mach & Partner Consulting mają unikalną formułę i stanowią źródło sprawdzonej biznesowo wiedzy”.
  Szkolenia wewnętrzne z zakresu rozwoju Kadry Managerskiej VB Leasing Polska S.A.
 • „We współpracy z Mach & Partner Consulting szczególnie cenimy wysoki poziom merytoryczny szkoleń, zdolność trenera do dopasowania programu do potrzeb uczestników, dużą elastyczność oraz sprawność organizacyjną pracowników biura”
  Szkolenia wewnętrzne Skandia Życie TU S.A. 
 
 • „Osoba trenera została bardzo dobrze dopasowana do naszych potrzeb i preferencji, a jego doświadczenie biznesowe stanowiło dużą wartość i inspirację dla Uczestników szkolenia.(…) Uczestnicy chwalili możliwość aktywnego udziału w treningu, wymiany doświadczeń, dobrą atmosferę i kompetencje trenera prowadzącego”
  Szkolenia wewnętrzne Zetor Polska Sp. z o.o.
 • „Wszystkie Szkolenia przeprowadzone przez firmę Mach Consulting poprzedzane były głęboką analizą potrzeb i dopasowane do naszych oczekiwań. Atmosfera panująca podczas spotkań na długo pozostawała w świadomości Uczestników, a przemiana dokonywana podczas szkoleń długo procentowała wysokim stopniem motywacji wśród pracowników terenowych”
  Szkolenia wewnętrzne Bioton S.A.
 • „W naszej opinii zaproponowany przez Mach & Partner Consulting trener jest ekspertem posiadającym ogromna wiedzę merytoryczną oraz umiejętność przekazywania zawiłych zagadnień w sposób ciekawy i zrozumiały dla Uczestników”
  Szkolenia wewnętrzne Credit Agricole Bank Polska S.A.
 • „Zrealizowany projekt szkoleniowy został oceniony bardzo wysoko pod względem zawartości merytorycznej, jak również atmosfery, komunikatywności, zaangażowania trenera i użyteczności. Uczestnicy szkoleń szczególnie docenili przygotowanie merytoryczne, doświadczenie zawodowe oraz postawę trenera prowadzącego”.
  Szkolenia wewnętrzne Hortex Holding S.A.

 

Wybrane opinie uczestników szkoleń…

 
 • „… kiedy miałem okazję wprowadzić w życie wiadomości nabyte podczas szkolenia, utwierdziłem się w przekonaniu że są one słuszne i pomagają. Większość z metod pracy z klientami poruszonych na szkoleniu były mi znane wcześniej, jednak szkolenie dodało pewności, że są właściwe. Cenne jest to, że nie wprowadza Pani sztucznych, nadętych, „amerykańskich” sposobów sprzedaży tylko stawia raczej na naturalność i oszlifowanie charakterów jakie mają dane osoby, chociaż tak różnią się od siebie.  Dziękuję Pani za bardzo pomocne szkolenie. Brałem udział w wielu podobnych a to zaliczyłbym do najlepszych”. 
  Szkolenia wewnętrzne Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.
 • „JUSTYNA, bardzo dziękuję za to co nam przekazałaś. Jesteś bardzo profesjonalnym trenerem. Moderowanie grupy, Twoja wiedza, dynamika, i kontakt z nami - to MISTRZOSTWO ŚWIATA! Przekazana wiedza będzie dla mnie kolejnym wyzwaniem, aby stać się najlepszym. (…) Chciałbym zawsze uczestniczyć w tak dopracowanych i przemyślanych programowo warsztatach szkoleniowych.”.
  Szkolenie otwarte „Sztuka sprzedaży, negocjacji i budowania relacji z Klientami”
 
 • „Miałem ostatnio przyjemność być uczestnikiem Pana szkolenia sprzedażowego, nadal jestem pod wrażeniem poziomu szkolenia oraz przekazu merytorycznego, za co jeszcze raz bardzo dziękuję. Odnosząc się do innych szkoleń sprzedażowych, było to zdecydowanie najbardziej efektywne spotkanie w kontekście ilości i jakości przekazu w tak krótkim czasie”.
  Szkolenie wewnętrzne L’Oreal Polska Sp. z o.o.
 • „Moje wcześniejsze doświadczenia ze szkoleniami pozwalały mi poznać trenerów, których dewizą było: „Przeczytałem wszystkie książki i mogę powiedzieć Ci prawdę”. To, co radykalnie odróżnia Gunthera Mach, to jego autentyczność. Ma bogatą wiedzę praktyczną z bycia przedstawicielem handlowym, dyrektorem handlowym i właścicielem firmy oraz głęboką wiedzę psychologiczną”.
  Szkolenia wewnętrzne Compo Polska Sp. z o.o.
 • „Szkolenie było ciekawe i inne od wszystkich, brak stresu i sztucznych scenek. Trener świetnie przygotowany, ciekawie przekazał wiedzę. Ma dobry kontakt ze słuchaczami, angażuje grupę w ćwiczenia”
  Szkolenie wewnętrzne „Umiejętności Key Account Managera w zakresie rozwijania świadomości ekonomicznej Omega Pharma Poland Sp. z o.o.