Zapytaj o pakiet szkoleń otwartych w promocyjnych cenach

 

W celu usprawnienia współpracy, prosimy o zaznaczenie poniższych zgód.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne, żeby móc wpisać Państwa zgłoszenie do naszego systemu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych pozyskanych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie ul. Zielona 10/5, w celach marketingowych, zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak bez wyrażenia zgody nie będziemy mogli wysyłać do Państwa informacji o nowościach i aktualnych promocjach.
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji o charakterze handlowym i marketingowym zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne