Akademia Managera - szkolenia dla managerów

Manager pracujący w dużej (czy po prostu bardzo aktywnej i prężnie się rozwijającej) firmie to człowiek orkiestra. Jego zaangażowanie, opanowanie i entuzjazm spajają zespół, a daleko rozwinięte umiejętności komunikacyjne pomagają utrzymać doskonałe relacje z klientami.

Oczywiście, są ludzie, którzy mają do tego typu wielozadaniowości ogromny talent, jednak można tę grupę kompetencji wypracować poprzez odpowiednie przygotowanie merytoryczne i trening wskazanych praktyk. Jako doświadczeni trenerzy doskonale zdajemy sobie sprawę ze złożonego charakteru tej profesji, dlatego opracowaliśmy specjalny program szkoleń dla managerów, który jest idealną receptą na poszerzenie wachlarza umiejętności potrzebnych do bycia znakomitym managerem.

Manager – w zasadzie niezależnie od szczebla kariery, na którym się aktualnie znajduje – zarządza podlegającymi mu jednostkami. Znaczy to, że musi dysponować wiedzą, która pozwoli mu zarówno wzbudzać u współpracowników zaufanie, jak i sprawić, by traktowali go jako autorytet. Już tutaj widać więc pewną dwoistość tej funkcji – do odpowiedniego działania zespół potrzebuje bowiem i przewodnika, i powiernika. Manager nie może być stereotypowym zwierzchnikiem, ze zniecierpliwieniem stukającym palcem w zegarek. Nie może też jednak być li tylko biurowym kompanem. Dobry manager to taki, który potrafi być zarazem motywującym liderem, nadającym pracy zespołu pożądany kształt, i przyjaznym doradcą niestawiającym się ponad innymi. To trudna, odpowiedzialna i – jak widać – paradoksalna rola, która wymaga niezmierzonych pokładów kreatywności, życzliwości i trzeźwego myślenia.

Nasze szkolenia dla managerów to znakomita okazja do poznania technik, które pozwolą lepiej zrozumieć tę skomplikowaną funkcję i które pomogą w staniu się świadomym managerem. Uczymy budowania autorytetu – absolutnie niezbędnego do zarządzania personelem – a jednocześnie nie zapominamy o szlifowaniu umiejętności zarażania podwładnych pozytywnym myśleniem. Tak wyćwiczony manager będzie nieocenionym źródłem inspiracji i motywacji dla reszty zespołu – przedsiębiorstwa zarządzane w ten sposób charakteryzują się wspaniałą atmosferą, co automatycznie przekłada się na lepsze wyniki finansowe. Bo bez zadowolenia i satysfakcji nie ma materialnych zysków – nie wolno zapomnieć o tej prostej prawdzie.

Jest jeszcze, rzecz jasna, inny wymiar pracy managera – nieustający kontakt z klientami, od którego zależy nie tylko wizerunek firmy, lecz także faktyczna ciągłość przyjmowanych zleceń. Szkolenia dla managerów prowadzone przez Mach & Partner Consulting to wiedza niezbędna również w tym kontekście. Skuteczna perswazja, przygotowanie do strategicznych rozmów z kluczowymi klientami, umiejętna argumentacja – wszystkie te elementy są podstawowymi kompetencjami, które skuteczny manager powinien doskonalić przy każdej możliwej okazji. Tak wyszkolony pracownik będzie piekielnie skuteczny, a jednocześnie – będzie robiącą piorunujące wrażenie wizytówką swojej firmy.

Szkolenia dla managerów Mach & Partner Consulting to szansa na zyskanie kadry zarządzającej, która spełni wszelkie pokładane w niej nadzieje. Nasi trenerzy stworzą z Twojego personelu zespół prawdziwych fachowców – nie przegap okazji do wniesienia swojego biznesu na wyższy poziom skuteczności.

Akademię Managera poprowadzą dla Państwa doświadczeni trenerzy - praktycy: Günther Mach, Justyna Kozłowska, Katarzyna Maliszewska oraz Piotr Dzięcielski

 

Cykl czy pojedyncze szkolenie?

Możecie Państwo zdecydować się na udział w pojedynczym, wybranym szkoleniu, gdyż każdy moduł stanowi odrębną całość. Założeniem całej Akademii Managera jest, przekazanie ugruntowanej wiedzy obejmującej najważniejsze zagadnienia związane z codzienną pracą Managera. 

Kiedy rozpocząć?

Możecie Państwo rozpocząć Akademię począwszy od dowolnego szkolenia, gdyż cykl ten odbywa się w tzw. systemie rotacyjnym i jest powtarzany co roku.

Jeśli „wypadnie” Państwu jakiś termin szkolenia, będzie można zrealizować je w kolejnym ustalonym terminie.

Na zakończenie całego cyklu Uczestnicy otrzymują Dyplom ukończenia Akademii Managera.

 

Tematy Akademii Managera

1. Biznesowe prezentacje i wystąpienia publiczne - autentyczność i sztuka improwizacji
2. Komunikacja managerska - kluczowe rozmowy z pracownikami
3. Zarządzanie sobą w czasie, radzenie sobie ze stresem oraz Work Life Balance
4. Slow management - uważność w zarządzaniu i współpracy z ludźmi

 Programy szkoleń prześlemy na Państwa życzenie

Najbliższe terminy

Terminy realizacji poszczególnych szkoleń z cyklu Akademii Managera znajdą Państwo w Kalendarzu Szkoleń Otwartych

 

Inwestycja

InwestycjaUdział w jednym wybranym szkoleniu dwudniowym wynosi 2.500 zł (+ 23% VAT) za osobę.

Udział w całej Akademii (4 szkolenia) – przy jednorazowym zakupie całości, cena za osobę wynosi 7.480 zł (+ 23% VAT)

Cena obejmuje: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, obiady, przerwy kawowe oraz zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Cena nie obejmuje noclegu i ewentualnych kolacji.

 

Informacje organizacyjne

Miejsce realizacji: szczegółowe informacje dotyczące miejsca realizacji szkolenia znajdują się w Kalendarzu Szkoleń Otwartych
Na życzenie pomożemy Państwu w dokonaniu rezerwacji noclegów.