O naszej firmie

Mach & Partner Consulting to firma szkoleniowa, działająca na polskim rynku od 1996 roku, założona przez Günthera Mach i Małgorzatę Mach. 

Pracujemy dla małych, średnich, dużych, lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracujemy na rynku polskim i za granicami kraju. Prowadziliśmy dla naszych Klientów szkolenia zamknięte w Polsce, Niemczech, Austrii, Słowacji, Włoszech, Grecji, Tunezji, Maroko, Tajlandii i na Dominikanie.

 

Więcej


Akademie Mach & Partner Consulting

Akademia Szefa Sprzedaży

Akademia Szefa Sprzedaży, to od wielu lat miejsce spotkań i wymiany doświadczeń Kadry Managerskiej, pod okiem wytrawnego doradcy oraz trenera Günthera Mach, z życzliwością i humorem, szkolącego Management w Polsce od 1993 roku.

Akademia ma już swoją historię, jako "zakątek na odetchnięcie" od codzienności, zdystansowanie się do własnych problemów i spojrzenie na nie, przez świeży pryzmat.

>>czytaj więcej...

 

Akademia Key Account Managera

Key Account Management to niezastąpione narzędzie współpracy z kluczowymi Klientami. Jakim wyzwaniom musi sprostać dziś Key Account Manager?

Key Account Manager to zarazem specjalista w zakresie zarządzania jak i sprzedaży. Zna i potrafi profesjonalnie zastosować odpowiednie instrumenty wspierające jego działania, takie jak analiza, planowanie, właściwa realizacja, koordynacja i kontrola.

>>czytaj więcej...

 

Zarządzanie to ciągłe podejmowanie decyzji, szybkość działania, motywowanie siebie i innych, planowanie, stawianie celów i dziesiątki innych zadań, stanowiących codzienność każdego managera, a to wszystko w ciągle zmieniającym się środowisku, warunkach współpracy i działań rynkowych.

>>czytaj więcej...

 

 Mach&Partner Consulting

 Kalendarz Szkoleń Otwartych

 

Zapisz się na newsletter

Zostań subskrybentem naszego newslettera, aby regularnie otrzymywać informacje na różne tematy.

Aby zarejestrować się, należy wypełnić poniższe pola (wszystkie pola są wymagane):


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w zakresie niezbędnym do obsługi logistycznej zgłoszenia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jest jednak niezbędne, żeby móc wpisać Państwa zgłoszenie do naszego systemu. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak bez wyrażenia zgody nie będziemy mogli wysyłać do Państwa informacji o nowościach i aktualnych promocjach. Informujemy również, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania jak również prawo do wniesienia pisemnego sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. Administratorem danych jest Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Podane dane będą wykorzystywane wyłącznie w celach marketingowych przez Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. i nie będą nikomu odsprzedawane.

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawiania przez Mach & Partner Consulting Sp. z o. o. informacji o charakterze handlowym i marketingowym zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne


Będziemy wysyłać do Ciebie nie więcej niż 2 newslettery tygodniowo. Jeśli będziesz chciał zrezygnować z naszych wiadomości, możesz to zrobić w każdej chwili.